Sa burra janë të kënaqur me penisin e tyre dhe ndihen si maço të vërtetë? Shumë pak. Shumica e tyre mendojnë se organi i tyre nuk është mjaft i madh dhe ata përpiqen të ndryshojnë situatën me çdo mjet. Dikush fillon të përdorë pompat dhe zgjatuesit, të tjerë i drejtohen kirurgëve plastike për ndihmë.

Ne duam që ju të dini se është në rregull të turpëroheni ose të mërziteni për madhësinë e penisit tuaj. Duke mos pasur entuziazëm dhe gatshëmirë për të përmirësuar situatën – nuk është në rregull.

Ka mënyra më pak traumatike për të zgjeruar penisin.

Nëse jeni të interesuar për një ilaç natyral me rezultat të garantuar për të rritur penisin tuaj në gjatësi dhe diametër dhe të merrni kënaqësi të pakufizuar nga seksi – ne jemi të gatshëm të ofrojmë Maxi Size!

Vlerësime për kremin ​​

Si funksionon? Xheli Maxi Size për zgjerimin e penisit është një nga metodat më të larta jo-kirurgjikale në diitët e sotme. Farmacitë lokale kanë tendencë për të shitur produktet e vjetëruara, produktet më inovative për zhvillimin e meshkujve mund të gjenden në internet.

Produkti e ka treguar koha dhe përbërësit e rinj njohur me përqendrim të lartë. Lista e tyre mund të gjendet më poshtë. Ky produkt për meshkuj mund të shtojë disa centimetra në gjatësinë e penisit dhe të rrisë diametrin e tij. Kjo është e mundur për shkak të pektinave natyrale të nxjerra nga pemët dhe substanca te tjera esenciale.

Vlerësime për kremin ​​“MaxiSize“: pacientët dhe mjekët thonë

Është e vështirë të gjendet një mendim i tillë në unanimitet. Sidoqoftë, krem ​​Maxi Size është një kënaqësi për të dy mjekët dhe pacientët e tyre.

Michael Ferdinand, një terapist seksi:

„Njerëzit caktojnë një konsultim kur ata nuk mund ta përballojnë më situatën. Shumica e tyre janë të pakënaqur me madhësinë e penisit të tyre, por ata kanë frikë nga ndërhyrjet kirurgjikale. Për më tepër, shumë njerëz vuajnë nga impotenca. Dhe është mjaft e vështirë të merren me këto dy probleme. Kështuka qenë derisa një nga pacientët e mi e ka provuar dhe testuar xhelin Maxi Size. Duke parë efektin e tij për një periudhë të shkurtër, kam vërejtur dinamikë pozitive. Përveç kësaj, ky krem për përdorim të jashtëm jo vetëm eliminon problemet me potencën, por edhe rrit madhësinë e penisit pak. Arritje e mahnitshme e farmacistëve! „

Phill Hughes, 31 vjeç, menaxher:

„Unë kurrë nuk kam pasur marrëdhënie seksuale të forta, edhe pse e kam në madhësinë e duhur penisin tim. Doja vetëm që të zgjasja ereksionin, më duket se nuk mund ta kënaq plotësisht gruan time. Aksidentalisht hyra në një faqe interneti me krem ​​Maxi Size. Kam lexuar komente për të nga ata që e kanë përdorur atë dhe në të njëjtën kohë kam parë disa foto në internet. Për fat të mirë, ka forume ku mund të komunikoni lirisht në një temë kaq delikate. Për ta thënë shkurtimisht: vendosa ta provoja. Sidoqoftë, nuk kisha asgjë për të humbur. Imagjinoni sa i befasuar isha për të marrë përfitime të tilla të mjaftueshme! Ngrehja ime u bë më e fortë, dhe tani unë mund të sjell kënaqësi të pabesueshme për gruan time. Ajo më tregoi disa ditë më parë. Jam shumë i lumtur.“

Dhe ka një numër të konsiderueshëm të kërkimeve në internet nga konsumatorët e vendeve të ndryshme.

Komente negative për kremin ​​Maxi Size: pse shfaqen?

Asnjëherë nuk ndodh që produkte të tilla ti përshtaten të gjithëve. Xheli Maxi Size nuk është një përjashtim. Ka shumë burra që thonë që është e paefektshme, dhe që e gjithë kjo është një mashtrim. Por këto mund të ndodhin vetëm në dy raste: ose ata blenë një falsifikim, ose ata kanë gabuar përgatitjen.

Sigurisht, ka akoma mjekë që vënë në dyshim efektin e këtij ilaci. Por e vërteta është se ju nuk e keni provuar atë.

Është një produkt dhe dy mënyra për ta përdorur atë: mësoni se si ta përdorni atë saktë

kremi ​​Maxi Size zgjidh dy probleme në të njëjtën kohë, ai mund të përdoret në dy mënyra të ndryshme.

 • Për të rritur madhësinë e organit gjenital: lubrifikoni penisin me këtë krem ​​dy herë në ditë, në mëngjes dhe në mbrëmje. Kjo duhet të bëhet me delikatesë, me lëvizje të lehtë të masazhimit. Asnjë centimetër nuk duhet humbur. Vëmendje i kushtohet zonës së skrotumit. Kursi i trajtimit është të paktën një muaj.
 • Për të forcuar ereksionin dhe për të marrë orgazmë të këndshme çdo herë: mjeti duhet të zbatohet menjëherë përpara marrëdhënieve seksuale. Idealisht, është më mirë të lyejmë penisin në gjendje ngrehjeje. Kjo do të zgjasë ndjeshëm marrëdhënien seksuale dhe do të rrisë ndjeshmërinë gjatë orgazmës.

Ilaci përthithet thjesht në lëkurë dhe nuk lë asnjë shenjë mbi duart apo mbathjet.

Përbërësit e kremit Maxi Size: farmacistët kanë bërë më të mirën

Përbërësit e kremit Maxi Size: farmacistët kanë bërë më të mirën

Formula e kremit është e patentuar nga prodhuesi dhe është një sekret tregtar. Të gjithë komponentët aktivë tregohen në paketim dhe me udhëzim. Substancat e përfshira në të nuk janë ekzotike dhe mund të gjenden në produkte analoge: kompleksi i kolagjenit, enzimat, elastin dhe kompleksi i aminoacideve Prodeë® 400. Megjithatë, kombinimi i tyre dhe doza e përzgjedhur ofrojnë një efekt të fortë synergetik në trup , dmth. të gjithë përbërësit e formulës rrisin veprimin e njëri-tjetrit.

Kjo shpjegon një efekt të tillë të jashtëzakonshëm të kremit. Komponentët e kremit fillojnë një numër procesesh lokale:

 • Shtrirja graduale dhe pa dhimbje e trupave të brendshëm, të cilët janë njësia kryesore strukturore e indit ngrehës penile;
 • Rritja e rrjedhjes së gjakut dhe, si rrjedhim, mbushja më e mirë e gjakut të penisit dhe ereksion më I shpejtë
 • Rritja e ndjeshmërisë, që çon në ndjesi më të ndritshme seksuale dhe në orgazma të zgjatura.

Efekti i kremës shpjegohet plotësisht nga proceset fiziologjike. Ndryshimet ndodhin natyrshëm, vetëm duhet të stimulohen pak. Dhe kjo detyrë është përmbushur në mënyrë të përkryer nga kjo krem.

Kujdes: ka kundërindërlikime për përdorimin e kremit Maxi Size

Kremi nuk rekomandohet të përdoret në rastet e mëposhtme:

 • Alergji ndaj përbërësve të kremit;
 • venat me variçe të organeve të legenit;
 • Adenoma e prostatës;
 • Sëmundjet infektive të sistemit gjenitourinar, duke përfshirë sëmundjet veneriane.

Nuk ka pothuajse asnjë efekt tjetër anësor. Në raste të rralla, meshkujt vërejnë ndjenja të pakëndshme rreth penisit. Ky siklet lidhet me goditje të intensifikuar të gjakut. Në këtë rast mos hiq dorë së përdoruri kremin. Ky efekt anësor është i përkohshëm dhe shpejt zhduket.

Nëse një njeri nuk është i sigurt nëse ai ka alergji, një pjesë e vogël e kremës duhet të aplikohet në një krah në zonën e bërrylit. Në 30 minuta vlerësoni rezultatin. Nëse nuk ka skuqje, skuqje apo pritë, ilaçi mund të përdoret në mënyrë të sigurt.

Lista e avantazheve të përdorimit të kremit Maxi Size

Për të mos dyshuar nëse ia vlen të provoni këtë përgatitje, është e mundur që shkurtimisht të përmbledhim të gjitha përfitimet, duke renditur përparësitë kryesore të një blerjeje të tillë.

 1. Nuk ka nevojë të torturoheni me pompa dhe pajisje të tjera të një lloji të dyshimtë.
 2. Një operacion i shtrenjtë nuk është më i nevojshëm, i cili, për më tepër, nuk mund të japë një rezultat të dëshiruar. Përveç kësaj, ka një rrezik të konsiderueshëm të ndërlikimeve dhe një periudhe të gjatë rehabilitimi.
 3. Kremja është hypoallergenic. Praktikisht nuk ka kundërindikacione dhe efekte anësore.
 4. Është shumë e lehtë për ta përdorur atë. Me aplikim të rregullt, ndryshimet e para pozitive mund të vërehen në dy javë.
 5. Xheli punon në dy mënyra. Asnjë mjekim nuk mund ta bëjë këtë.
 6. Ilaci ka shumë komente reale pozitive, duke përfshirë ato nga mjekët.
 7. Një paketë është e mjaftueshme për një kohë të gjatë, pasi doza maksimale e vetme nuk duhet të kalojë 3 gram.

Ende keni dyshime? Thjesht provojeni!

Ku mund të blej kremin ​​Maxi Size dhe të mos bie pre e mashtrimeve?

Ku mund të blej kremin ​​Maxi Size dhe të mos bie pre e mashtrimeve?

Për fat të keq, ky krem ​​nuk mund të blihet as në farmaci apo në dyqane të mëdha online. Nuk mund të gjendet as në Amazon. Ju mund ta blini kremin ​​Maxi Size vetëm nga shitësit ligjor (në Shqipëri) në faqen zyrtare të internetit.

Lidhu me faqen zyrtare të prodhuesve

Mos e humbni kohën tuaj dhe përdorni ofertën speciale: -50% në qoftë se ju porositni tani!

Ka shumë fallcifikues të kremit Maxi Size me një çmim më të lirë në internet, por duke porositur në faqet e internetit të paverifikuara nuk mund të jeni i sigurt se ky është kremi origjinale. Në rast se iu lindin pyetje, konsulentët tanë janë gjithmonë të gatshëm të përgjigjen. Nëse keni nevojë për informacione shtesë, kërkoni një rikthim të kërkesës duke plotësuar fushat në një formë të veçantë në faqe.

Vetëm 1 muaj aplikim, dhe çdo burrë mund të ndihet si një maco i vërtetë. Ka përparësi të ndryshme: penisi I madh, ereksion i fortë dhe i zgjatur, orgazma e mahnitshme dhe një partner seksual i lumtur. Gjithkush mund të arrijë rezultate të tilla.